Бари, ресторани

Меблі для ресторанів,  барів та кафе  вимагають особливої уваги до себе, адже люди найчастіше відвідують заклади такого роду для  приємного проведення часу та комфортного відпочинку в колі друзів і близьких.

Отже, Галич-гранд пропонує наступні рішення для закладів розваг та харчування  :

 - Абсолютно унікальні меблі, виготовлені у відповідності до особливостей приміщення і побажань замовника. Ми ставимо унікальність на перший план, адже кожен заклад, як і кожна людина мають свій характер та норов. Усім відомо, що клієнти люблять відвідувати цікаві та незвичайні місця, замість звичних і повсякденних для них. Саме унікальність дозволить завоювати серця Ваших клієнтів.

 - Надійність, зносостійкість та якість. Не варто недооцінювати питання якості та довговічності меблів. Ми працюємо з перевіреними постачальниками з великим досвідом роботи, адже завжди простіше працювати з компанією, з якою вже все налагоджено і яка ніколи не підведе. Всі меблі виготовляються з сучасних матеріалів, які призначені для інтенсивної щоденної експлуатації і характеризуються міцністю. Замовляючи меблі, Ви повинні пам’ятати, що менш якісне дешеве виробництво неодмінно дає про себе знати. По-перше, термін експлуатації таких меблів набагато менший, якщо порівнювати з більш дорогими аналогами. По-друге, практична реалізація зазвичай досить негнучка і стандартна що, в свою чергу, впливає на зовнішній вигляд меблів  і що припустимо тільки для закладів низького класу. 

 - Комфорт та ергономіка простору, як для клієнтів, так і для персоналу. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб врахувати всі нюанси при розробці проекту приміщення ресторану, бару, кафе.