Флюресцентні лампи

У меблевій галузі вони призначені в першу чергу для внутрішньої підсвітки шаф, ніш чи підсвітки робочих поверхонь. Велика кількість видів меблевих світильників дозволяє вільно експериментувати в оформленні меблевих конструкцій і робити їх привабливішими та набагато практичнішими. Зазвичай, світильники надійно вбудовуються всередину меблевого виробу. Флюресцентні світлові установки досить прості в експлуатації.
Для чого використовується підсвічування для меблів? Головна мета - при відкриванні шафи або іншого меблевого вироби висвітлити внутрішній простір меблів. Такі світильники функціональні. За допомогою меблевих світильників можна краще розглянути вміст у затемнених кутках. Як приклад можна назвати підсвічування тумб у кухонних гарнітурах або спеціальну підсвітку для шаф.
Як правило, меблеві світильники використовуються з контактними чи безконтактними вимикачами, які працюють тільки під час відкривання дверей меблевого виробу. Це дозволяє заощадити не тільки електроенергію, але й світильний ресурс лампи.