Твердий, міцний

Натуральні мінерали, що входять до складу матеріалу, роблять CORIAN® твердим і дуже стійким до ударів та пошкоджень. Це стає особливо актуальним при використанні CORIAN® у інтер'єрах з великою кількістю людей. Базова товщина аркуша Dupont Сorian® становить 12,3 mm. Вона є рекомендованою для будь-якої горизонтальної поверхні, оскільки підвищує її якість у порівнянні з використанням 3мм, 6мм і 9 мм матеріалів з точки зору твердості, міцності і довговічності.

Не пористий

В структурі матеріалу Dupont Сorian® відсутні пори і тріщини, тому він виключно стійкий до різних забруднень і утворення плям внаслідок контакту з побутовими рідинами (наприклад, кетчуп, оцет, лимонний сік, кава, вино та ін.).

Однорідність структури Dupont Сorian® особливо важлива при використанні його у вологому і агресивному середовищі з перепадом температур, які є, наприклад, у ванній кімнаті або басейні. Волога і рідина не вбираються в поверхню, перешкоджаючи, таким чином, утворенню грибка, мікробів, цвілі і запахів.

Відсутність швів і стиків

Виготовлений у вигляді листів, Сorian® потім з'єднується особливим надміцним клеєм. У таких з'єднаннях відсутні видимі шви і стики, тому створюється враження, що всім об'ємним предметом є моноліт. Архітектори і дизайнери отримують унікальну можливість не обмежувати себе у розмірах і формах. Крім того, безшовна поверхня з Corian® є більш гігієнічною, оскільки виключені характерні місця забруднення, якими зазвичай бувають шви і стики. Необмежені можливості дизайну. Corian® може легко оброблятися, шліфуватися або поліруватися. Все це створює багатий вибір зовнішнього вигляду поверхні. Corian® - дуже пластичний матеріал. За допомогою спеціальної технології термоформінгу виробам з Corian® можна надати найрізноманітніші, а інколи навіть химерні, декоративні форми.

Широка колірна гама

Однією із безперечних переваг Corian® є широка колірна гама. Використовуючи прогнози професійних колористів, Dupont виготовляє Corian® у такій різноманітності забарвлень, яка задовільняє найвибагливіший смак. Тут і чисті кольори, що ніколи не виходять з моди, і варіації на тему натурального каменю, і сміливі колірні композиції сучасного дизайну. Щонайширша колірна гама Corian® (більше 100 кольорів) дозволяє поєднувати його з різними матеріалами і створювати неповторні композиції інтер'єрів у будь-якому стилі, комбінуючи Corian®, якщо необхідно, з іншими матеріалами: деревом, керамікою, каменем, нержавіючою сталлю.

На додаток до цієї багатої колірної палітри Corian®, Dupont пропонує і спеціальні ексклюзивні кольори для особливих комерційних проектів. Вони можуть бути розроблені на замовлення і в точності відповідати корпоративному кольору компанії, підкреслюючи її імідж.

Ремонтопридатний

На відміну від натурального каменю, пошкоджену поверхню з Dupont Corian® легко відреставрувати.

Довговічний

Компанія Dupont надає 10-річну гарантію на матеріал, але у всьому світі існує величезна кількість інтер'єрів з Corian®, яким більш як 25 років, і виглядають вони як нові.

Гігієнічність

Через свої унікальні гігієнічні властивості Corian® широко застосовується в інтер'єрах медичних установ.

Corian® - матеріал на основі природних мінералів і акрилової смоли. Ці компоненти, з одного боку, роблять матеріал твердим, а з іншого - непористим, суцільним по своїй структурі. Поверхням з Corian® не страшні пролиті рідини і плями. Безшовне з'єднання виключає наявність швів і стиків - традиційних місць скупчення бруду. Завдяки своїй природі Corian® легко чиститься, догляд за ним не складає труднощів. Але, як і всі декоративні матеріали, Corian® щонайкраще збереже свої якості, якщо з ним поводитися з обережністю.

Екологічність

Високі екологічні стандарти витримуються компанією Dupont, починаючи з використання сировини, процесу виробництва і закінчуючи переробкою відходів. До складу матеріалу Dupont Corian® входить тригідрат аллюмінію – білий порошок, на основі якого виготовляється зубна паста; акрилова смола, яка активно використовуться в стоматологічній практиці при встановленні пломб, а також харчові пігменти, які абсолютно нешкідливі для людини. Поверхня з Corian® не виділяє жодних запахів та не має радіаційного фону.
В процесі виробництва листів Corian виникають дрібні відходи і обрізки, які використовуються для виробництва кухоних дошок, дверних ручок та ін. Зовсім дрібні відходи використовуються у якості фільтруючого матеріалу в інших виробничих процесах.
Подрібнені відходи Corian® використовуються як складова при створенні спеціальних поживних ґрунтів для вирощування кімнатних і сільськогосподарських рослин