Акриловий камінь Tempest від Samsung

Штучний акриловий камінь Tempest від Samsung ззовні дуже схожий на природній камінь. Tempest надзвичайно гарний. Крупні прозорі вкраплення та світловідбиваючі часточки створюють візуальний ефект глибини.
Прекрасний зовнішній вигляд Tempest об'єднує і всі інші фізичні характеристики, притаманні штучному каменю: ударостійкість, вологостійкість, екологічну чистоту, простоту у догляді за готовим виробом.
Палітра кольорів Tempest неймовірно красива: синій сапфір, зелений смарагд, глибокий чорний, об'ємний білий. Виробники постарались перевершити природу в багатстві фактури та відтінків цього штучного каменю.
Його використовують для виготовлення стільниць, підвіконь, барних та адміністративних стійок, колон, стін, у ванних кімнатах.

Штучний камінь Tempest унікальний своєю структурою, так як містить в собі спеціальні крупні прозорі часточки, які створюють ефект глибини.  Штучний камінь Tempest схожний на природній мармур, наділений всіма чудовими якостями штучного каменю. Вироби із  Tempest надають інтер'єру вишуканості та елегантності. Це один із найдорожчих штучних каменів. 

Вироби із  Tempest швидко приймають температуру приміщення, в якому знаходяться, стають теплими на дотик. В кольоровій гамі переважають темні благородні кольори.