1966 рік - концерн DuPont™ розробляє новий оригінальний твердий матеріал для робочих поверхонь.

У 1966 році DuPont™ вперше представляє CORIAN на виставці в Х'юстоні, штат Техас. У палітрі представлені 4 кольори - Olive Mist, Autumn Gold, Cameo White і Dawn Beige. Два останніх кольори по сьогоднішній день є найбільш популярними кольорами штучного Каменю DuPont Corian (Коріан).

В процесі становлення

Спочатку штучний камінь Коріан використовувався для інтер'єру ванних кімнат. Дуже швидко CORIAN® знаходить все нові сфери застосування своїх чудових властивостей, а саме - в кухонних стільницях. Компанія DuPont™ продовжує вдосконалювати технічні, експлуатаційні та естетичні характеристики штучного каменю CORIAN®. Збільшується довжина листів. Колір контролюється за допомогою комп'ютерних технологій. Компанія починає випуск перших раковин і кухонних мийок зі штучного каменю CORIAN® (Коріан). Розробляються нові технології обробки, такі як фрезерування, шліфування і термоформінг. Термоформінг - одне з найбільш важливих переваг штучного каменю, що дозволяє створювати вироби будь-якої форми. У асортимент продукції додані клеї і герметики, відповідні забарвленням листів, що випускаються. Розширюється палітра кольорів CORIAN®.

Початок 90-х

Починаючи з 90-х років штучний камінь Коріан все частіше використовується для виготовлення підвіконників , меблів і навіть світильників. З Коріану виготовляють барні стійки , поруччя, колони. Його застосовують для облицювання стін.

Сьогодні.

І сьогодні, більш ніж через 40 років після його винаходу, штучний камінь Коріан продовжує свій рух вперед.

Коріан широко застосовується в житловому сегменті ринку - використовується для оздоблення ванних кімнат і кухонь, підвіконь, стін, меблів та освітлювальної арматури.

Цей матеріал швидко завоював популярність і в комерційному сегменті ринку, він використовується в банках, готелях, ресторанах, медичних установах, магазинах і салонах краси.

Гарний, міцний, дуже модний і практичний, Corian створив новий стандарт в оздобленні високого класу.