NЕboard - це декоративний листовий пластик. У сполученні дерева, шкіри, металу, сучасних форм і ліній розкривається широкий асортимент продукції, яка стала надзвичайно популярною завдяки різним текстурам і оригінальному дизайну. Декоративні поверхні NЕboard - це вражаючі форми, кольори і текстури у поєднанні з простотою застосування.
Область застосування декоративних панелей NEboard надзвичайно широка і, часом, обмежується лише фантазією дизайнера або декоратора. Панелі NEboard застосовуються для оздоблення інтер'єру приміщень, меблів, дверей, вітрин, фурнітури у якості стінових панелей, стель, дверних накладок і декоративних вставок. Великою популярністю користуються декоративні стінні панелі 3d, за допомогою яких можна створити абсолютно неповторну і загадкову атмосферу у Вашій квартирі. Ці матеріали можна використовувати для обробки основних стін, а також шаф та інших меблів, для створення перегородок.
Все, чого очікують споживачі від декоративних панелей - практичність, екологічність, довговічність, широкий асортимент і, звичайно, ефектний і привабливий зовнішній вигляд - все це пропонує NEboard. А також оригінальний і сучасний дизайн, вражаючі кольори і, що найголовніше, приємну ціну. Оптимальне співвідношення ціна-якість - це безперечна перевага NEboard.

Палітра взірців 3Д-панелей Neboard