Компанія «ГАЛИЧ ГРАНД» успішно працює на ринку новітніх меблевих технологій з 2006 року. Ми маємо за честь співпрацювати з кращими представниками світу дизайну втілюючи їхні передові ідеї в життя. Смаки дизайнерів та інвесторів успішно задовольняють передові світові бренди меблевої фурнітури та матеріалів: BLUM, HAFELE, RAUMPLUS, TERNO, EGGER, DU PONT, SAMSUNG. Це далеко не повний перелік фірм, послугами яких ми користуємось, створюючи сучасні корпусні меблі та нестандартні вироби, які межують з мистецтвом створення дрібної архітектурної пластики середовища. Перелік основних замовників говорить про нашу відповідальність перед майбутнім, оскільки ці об’єкти є візитною карткою Львова, Галичини, України.

2006 р – КИЇВСТАР, ПРИВАТБАНК

2007 р – УНІВЕРСАЛБАНК, УКРСОЦБАНК, ОПЕРА-ПАСАЖ

2008 р – банк КИЇВСЬКА РУСЬ, заправні комплекси ОККО, нічний клуб ФЕШН КЛАБ

2009 р – ЦЕНТР ХІРУРГІЇ ОКА ПРОФЕСОРА ЗАГУРСЬКОГО, Луцьк – перша в Україні операційна з CORIAN

2010 р – Київ, офіс ПРАВОВА ГАРАНТІЯ

2011 р – Львів, клініка ІНТЕРСОНО;  готель ДНІСТЕР

2012 р – Львів, нічний клуб КРІСТАЛ, готель НОБІЛІС, готель ШВЕЙЦАРСЬКИЙ.

2013 р – Львів, готельні номери та холи в бізнесцентрі «РІУС»

2014 р – Київ, магазин ЕГЕРЗУНД, елементи громадських зон в ТЦ «ЛЕОПОЛІС»

2015 р – Рецепшин та обладнання холу готелю «ІБІС» у львові,

                барна стійка, санвузли та гардероб ресторану «ВЕСЕЛІ ПЕНЬКИ», 

                вітрина магазину «БУДИНОК ІГРАШОК»

2016 р – мережа відділень служби доставки «МІСТ-ЕКСПРЕС»

2016 р - приватна стоматологічна клініка, рецепція, зона очікування.

2017 р - інформаційно-туристичний центр міськради (м.Львів), рецепція

2017 р - офіс компанії «Inspe» (м.Львів), меблі ,кухня

2017 р - ресторан «Явір»(м.Луцьк), меблі, обладнання

Дата заснування – 10.05.2006 року, м.Львів.

Дата внесення в Єдиний державний реєстр 11.05.2006 р.

Ідентифікаційний код суб’єкта підприємницької діяльності в Єдиному державному реєстрі 

34368232

Директор: Музичко Володимир Анатолійович

• ПП "Галич-гранд" проектує та виготовляє меблі та інтер'єри преміум класу для фізичних та юридичних осіб. Використовуємо найновіші технології та матеріали - акриловий камінь, 3Д-панелі, натуральне дерево та шпон, скло та метал, світло, оригінальні розсувні системи.

• Обслуговуємо індивідуальних клієнтів та мережі банків, готелів, ресторанів. Створюємо авторські рішення для кожного клієнта гармонізуючи функціональні, естетичні та фінансові фактори.

• Наші клієнти - це успішні люди та компанії, що цінують якість, індивідуальність та час.

• Фірма працює в дуже широкому спектрі меблевого ринку, маючи «родзинки» у багатьох сегментах. Про них кажуть: Красиво, довершено, досконало.

• Активно працюємо з дизайнерами та архітекторами над реалізацією їхніх проектів, наші клієнти рекомендують фірму своїм колегам та друзям, що є найвищою оцінкою старань колективу.

• Ми втілюємо в життя найсміливіші задуми наших клієнтів. Серед конкурентів фірму виділяє використання найновіших матеріалів та технологій, висока професійна майстерність та досвід виконавців, що дає змогу виконувати найскладніші проекти на високому рівні якості.

Деякі з досягнень ПП «Галич-гранд»

• Перший в Україні Центр обслуговування абонентів «Київстар Дж. Ес. Ем» у м. Львові по вул. Беринди,1 в новому корпоративному стилі. (ПП «Галич - гранд» переміг на торгах по вибору підрядника філії ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем.» у м. Львові на «Виготовлення та монтаж меблів для Центру обслуговування абонентів».

• ДИПЛОМ конкурсу «КРАЩІ МЕБЛІ УКРАЇНИ 2008» у рамках Київського Міжнародного Меблевого Форуму 2008 у номінації «За Кращий Дебют»

• ГРАН-ПРІ конкурсу «ПРОСТІР ДИЗАЙНУ 2009» у рамках VIII Міжнародної спеціалізованої виставки – салону «ІНТЕР Дизайн ХХІ» у номінації «ДИЗАЙН МЕБЛІВ» за досягнення та внесок у розвиток дизайну.

• ПОДЯКА за активне сприяння розвитку бренду Corian в Україні «ІНОВАЦІЇ У БУДІВНИЦТВІ 2010» від ТОВ «Дюпон Україна» (Реалізація проекту для ЦЕНТРУ ХІРУРГІЇ ОКА ПРОФЕСОРА ЗБІГНЄВА ЗАГУРСЬКОГО).